У Львові правоохоронці розшукують чоловіка, який зник після того, як провів дівчину на літак. Про це стало відомо з повідомлення Ігоря Зінкевича, очільника громадської організації "Варта 1".
За його словами, 32-річного львів’янина Бордуна Юрія Володимировича востаннє бачили в аеропорту Львова імені Данила Галицького 24 листопада. Там він проводжав на авіарейс свою дівчину. Однак після цього його більше не бачили, додому він так і не повернувся. Куди він міг зникнути, не відомо.
Прикмети зниклого чоловіка: зріст 185 см, повнуватий, із коротким темним волоссям, в окулярах для зору. На ньому були темно-коричнева дублянка, джинси темного кольору, чорна шапка.
Всіх, кому щось відомо про місцеперебування Юрія Бордуна, просять повідомити до львівської поліції.
Українців позбавляють прописки через ТЦК: що треба перевірити
"Ощадбанк" попередив пенсіонерів: що буде з картками та виплатами
Готуйте близько 2000 грн: "Нафтогаз" пояснив, що має встановити кожен споживач
Трьом українським містам загрожує затоплення: які населені пункти підуть під воду
Нагадаємо, раніше Польща скасувала візи для українців: чого чекати заробітчанам.
Також Знай.uа писав, скільки заробітчанам пропонують в Польщі, Німеччині та Китаї: останні дані.
Ще Портал Знай.uа повідомляв, що на українця накинулися з ножем в Польщі свої ж земляки: деталі жорстокого нападу.