Депутат Львівської міської ради Ігор Зінкевич на своїй сторінці у мережі "Фейсбук" повідомив про інцедент, який трапився на одній із вулиць Львова.
Легковий автомобіль марки Chevrolet провалився під дорожнє покриття на вулиці Листопадового Чину у Львові. Власне, провалилась не сама автівка, а її передні колеса.
Автор публікації Ігор Зінкевич також виклав фотографії, де добре видно, як червоний Chevrolet загруз переднім правим колесом у бруківку.
Пенсіонерам радять знімати гроші: пенсійні картки будуть блокуватись
До кінця зими краще не буде: доведеться виживати без опалення та світла
Пенсіонерам дали 10 днів: про які зміни потрібно повідомити
Школярів відправлять на канікули чи переведуть на дистанційку
На світлинах видно, що камені дорожнього покриття на даній ділянці оголилися та погано тримаються на своєму місці.
Такі світлини мають привернути увагу чиновників до стану міських доріг, які, як очевидно, потребують негайного втручання з боку ремонтників.
Нагадаємо, що у селищі Славське на Львівщині планують реконструювати декілька вулиць
Як повідомляв портал Знай.ua, у харківському Лісопарку відкрили доріжку для велосипедистів
Також Знай.ua писав про те, що у Дніпрі рятувальники зберегли життя тварині, яка провалилася у глибоку шахту колектора.