На Львівщині просять про допомогу неповнолітньому хлопцю, який напередодні потратив у ДТП. Йому необхідна кров будь-якої групи.
Читайте Знай в Google News!
Про це у соціальний мережі фейсбук написала львів'янка Olga Chobit.
Так, стало відомо, що у Львові для 17-річного Юрія, який зараз у медикаментозній комі після аварії необхідна кров будь-якої групи. При здачі крові дня юнака обов'язково треба вказати, що це для Захарчук Юрія.
Знайомі Юрія розповідають, що він дуже добра та світла людина, яка завжди піклувалася про свою бабцю, яка є його опікуном.
Деяким українцям хочуть урізати пенсії: кому зменшать виплати
Пенсіонерів попередили про припинення нарахувань: хто під загрозою
Суне справжня спека: погода розігріє до 20 градусів
ПриватБанк розриває договори з клієнтами: рахунки блокує, а гроші не повертає
"Це така добра дитина, змалку ходив по селі, допомагав іншим, щоб заробити на авто. Сам назбирав 15 тис грн і нарешті втілив мрію (хотів жити краще – мати можливість возити бабусю в магазин, їздити на навчання)", - розповідають його знайомі.
Наразі юнак навчається у Золочівському професійному ліцеї. Не будьте байдужими, допоможіть врятувати хлопця.
Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше.
Нагадавши, Знай писав, що хлопчика з Краматорська усиновили американці і подарували йому щасливе життя.
Нещодавно Знай передавав, що 16-річну українку з ДЦП удочерили громадяни США.