Стало відомо про те, що у Львові діти вилізли на дах багатоповерхової будівлі. Могло закінчитися все трагедією.
Таким чином, повідомляється, що у Львові діти вилізли на дах будинку, який розташовується на проспекті Червоної Калини. 63А.
Тепер, після побаченого, місцеві вимагають, щоб дах був терміново закритий, так як діти можуть постраждати.
Одне неакуратне рух, і людина опиниться внизу.
Ситуація звичайно ж лякає. На знімку, який був опублікований в мережі з місця, видно, як дівчинка підліток сидить на самому краю будинку, звісивши ноги.
Заброньованим почнуть розсилати повістки: хто втратить захист від мобілізації за лічені дні - перелік
Гороскоп на сьогодні, 20 квітня: неділя викликів і рішучості – кому посміхнеться удача, а кого чекають неприємні сюрпризи
Чоловікам пропонують останній шанс: як вирішити проблеми з ТЦК віддалено
Менше пільг і більше вимог: соціальну допомогу платитимуть за новими критеріями
Нагадаємо, раніше повідомляли про те, що школярі із Запоріжжя знову почали грати в небезпечні ігри. Їх зняли на даху будинку.
Таким чином, повідомляється, що в черговий раз, Підлітки ризикуючи своїм життям знайшли собі небезпечну пригоду. Школярі забралися на дах багатоповерхової недобудови і почали там ходити.
Все це було знято на відео. Стався цей інцидент в Хортицькому районі міста, і підлітки стрибали по даху, але, на щастя, все це обійшлося без жертв.
Нагадавши, екстремали ризикнули життям заради цих фантастичних фото з усього світу: за це їм загрожує в'язниця
Як повідомляв раніше Знай.иа у Києві жорстоко побили відомого руфера Мустанга, благав про допомогу: що відомо
Також Знай.иа писав про те, що метро на Виноградар: на якому етапі довгоочікуване будівництво, фоторепортаж