На Волині поранений браконьєрами лось прийшов за порятунком у найближче село.

Про це повідомляє пресслужба Волинського ОУЛМГ.

Так, стало відомо, що ганебний факт браконьєрства зафіксували на Любешівщині. Лось, намагаючись врятуватися, прибіг у подвір’я до людей. Проте через важку травму тварина загинула, вже бувши на території приватного обійстя.

Фото: Волинського ОУЛМГ


Зазначається, що ця пригода сталася у неділю, 18 жовтня у селі Судче Любешівського району. Про цей факт єгерів та працівників державної лісової охорони ДП «Любешівське ЛМГ» повідомив господар будинку, де все відбулося.

Фото: Волинського ОУЛМГ


На місці працювали також працівники поліції, ветеринарної служби, УТМР та Національного природного парку «Прип’ять-Стохід». Встановлено, що смерть тварини настала внаслідок вогнепального поранення.

Популярні новини зараз

4 години темряви, 2 години світла: Україні прогнозують найважчу зиму та виснажливі графіки відключень

Осінніх канікул не буде: школярам доведеться навчатися без перерви на відпочинок

Українці можуть втратити доступ до карток: ПриватБанк висунув сувору вимогу

Росія готує потужні масовані удари: під загрозою опиняться три міста

Показати ще

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, раніше У Хмельницькому мати народила і задушила дитину, щоб приховати від коханця

Як повідомляє портал «Знай.uа» Під Києвом схопили вбивцю співробітниці Верховної Ради-задушив і кинув у поле

Також «Знай.uа " писав, що У Києві іноземець задушив путану і прикинувся хворим -" мені погано, я задихаюся"