На реконструйованій частині вулиці Залізничної у Львові водії масово паркують автомобілі з порушенням правил. Попри встановлені дорожні знаки, машини залишають на тротуарах, велосмузі та газонах. Про це повідомили в ЛКП "Львівавтодор".
У комунальному підприємстві наголошують: після реконструкції вулиці хаотичне паркування мало залишитися в минулому. Натомість авто регулярно ставлять у місцях, які для стоянки не призначені. Автомобілі, припарковані з порушенням правил, евакуюють.
Де саме паркуються з порушеннями
У "Львівавтодорі" перелічили, де найчастіше залишають транспорт:
- на тротуарах — пішоходам, зокрема батькам із дитячими візочками, доводиться обходити автомобілі; до того ж важка техніка може пошкоджувати тротуарну плитку;
- на велосмузі — припарковані машини перешкоджають руху велосипедистів;
- на газонах — колеса залишають колії та псують зелені зони.
Як можна паркуватися на Залізничній
У підприємстві нагадали, що на цій ділянці вулиці Залізничної дозволене лише паралельне паркування вздовж бордюру. Такі правила визначені відповідними дорожніми знаками. Тож будь-яке авто на тротуарі, велосмузі чи газоні — це порушення, за яке транспорт можуть евакуювати.
Що робити водіям, щоб уникнути евакуації
Правило просте: лишайте машину лише паралельно бордюру в місцях, де це дозволено знаками. Не заїжджайте на тротуар, велосмугу й газон — навіть "на хвилинку". Уважно дивіться на дорожні знаки на ділянці, адже саме вони визначають, де стоянка заборонена.
Реконструкція вулиці Залізничної триває з кінця жовтня минулого року. Спершу роботи одночасно вели на двох ділянках — від вулиці Шевченка до Ясної та від Ясної до Стороженка. Остання ділянка — від вулиці Стороженка до Городоцької. Мешканці просили відремонтувати цю вулицю не один рік.
Про ситуацію раніше повідомляло видання "Твоє місто" з посиланням на ЛКП "Львівавтодор".
Раніше портал Знай повідомляв, не сплатили штраф ПДР вчасно: подвійний штраф, арешт рахунків і майна.
Також наш портал інформував, штраф 34 000 грн за пиво після зупинки поліцією: водії втрачають права на три роки.
Більше деталей читай у матеріалі: 34 000 грн за пиво після зупинки поліцією: водії самі збільшують собі покарання.
