Ранок у Львові почався з термінової евакуації. Близько 6:30 ранку у середу, 16 вересня, анонім повідомив про мінування трамваю, який за кілька хвилин проїжджатиме вулицею Академіка Сахарова.
Про це повідомляє прес-служба ГУНП у Львівській області.
Пока вибухотехніки, кінолог і слідчо-оперативна група працювали на місті події, з трамваю евакуювали близько 30 пасажирів та водія. На щастя, виклик виявився хибним. "Жартівника" затримали протягом 30 хвилин, ним виявився 49-річний мешканець Львова. Запобіжний захід для чоловіка обере суд.
Проти нього відкрили кримінальну справу за ч.1 ст.259 (Завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності) Кримінального кодексу України. Чоловіку загрожує від двох до шести років позбавлення волі.
Перевірятимуть всіх: частину українців позбавлять державної допомоги у липні
Гороскоп на сьогодні, 24 червня: злий жарт емоцій, зосередженість на рутині та оригінальні ідеї – прогноз для всіх знаків Зодіаку
Комунальна афера року: майже всі постачальники завищували тарифи - українцям повернуть мільйони
Отримають всі, хто має літніх батьків: українці можуть оформити допомогу по догляду за пенсіонером
Раніше до львівської поліції надійшло повідомлення про масове замінування ключових інфраструктурних об’єктів міста. Про це розповіли в Управлінні патрульної поліції Львівської області, передає Департамент з питань цивільного захисту Львівської ОДА.
Як повідомляв портал Знай.uа , четверо циган увірвалися в будинок бабусі, відібрали її накопичення, зв'язали і жорстоко побили. Літня жінка втратила всі гроші, які відкладала собі на похорон довгими роками.
Також Знай.uа писав про те, що правоохоронці затримали двох чоловіків, підозрюваних у пограбуванні 32-річної іноземки. Вони запропонували купити килим, і жінка, не запідозривши недобре, відкрила їм.