Проблема поганих доріг існує майже на всій території України, особливо актуальною є ця проблема на Львівщині. Щоб поліпшити стан доріг на Галичині, Польща планує вкласти в це гроші.
Про це повідомляє інформаційних портал Вusiness.ua
Так, стало відомо, що Польща профінансує ремонт доріг і пропускних пунктів на €100 млн у Львівській області. Відомо, що €68 млн виділили на покращення стану доріг та €32 млн — на прикордонні пункти пропуску.
Зазначається, що ремонтні роботи почнуться уже цього тижня. Скільки вони триватимуть, поки що невідомо.
За словами прем'єр-міністра Дениса Шмигаля, кредитні кошти залучили після 5 років бюрократичних перепон і переговорів із польськими партнерами. Угоду про залучення кредиту підписали між урядами України і Польщі ще 2015 року.
Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше
Нагадаємо, раніше Як відрізняються доходи і ціни в Україні та Європі: ви будете здивовані
В Україну суне потепління до +22, діставайте футболки: синоптик назвав точні дати "бабиного літа"
Українцям повернуть гроші за комуналку: викрито масштабні тарифні махінації
В школах запроваджують нові правила: що зміниться для учнів та вчителів
Працюючим пенсіонерам роз'яснили важливе правило: що заборонено законом
Як повідомляє портал «Знай.uа» Харківська вчителька потрапила в топ-50 кращих педагогів країни-розумниця, красуня і друга мама для малюків
Також «Знай.uа " писав, що Дніпро потрапив до британського топ-5 міст, найпривабливіших для бізнесу- " подає надії"