На Львівщині шахтарі оголосили голодування через невиплату заробітної плати. Про це стало відомо з повідомлення голови незалежної профспілки гірників України Михайла Волинця, розміщеного на його сторінці у соціальній мережі Facebook.
Як зазначається, місцем для проведення акції протесту шахтарі обрали приміщення Львівської ОДА. У голодуванні беруть участь очільники профспілок чотирьох шахт Львівщини: відомо про участь у акції очільниці Регіональної організації Незалежної профспілки гірників України Червонограда Мирослави Кафтан, очільників ППО НПГУ шахт «Межирічанська», «Степова» і «Червоноградська» ДП Львіввугілля Василя Лісняка, Василя Семканіча і Валерія Бабія.
Волинець додав, що всі четверо протестувальників перебувають у будівлі Львівської ОДА та обіцяють, що не полишать будівлю, доки питання із заборгованістю по зарплатам не буде вирішене. Однією із вимог голодуючих є інформування президента Володимира Зеленського щодо ситуації на шахтах.
Додамо, що шахтарям Львівщини заборгували вже понад 317 млн грн зарплати (за грудень, листопад, та частково за жовтень 2019 року).
Мокрий сніг, дощ та заморозки: на українців чекає холодна весна
Маєте встигнути до 15 березня: "Ощадбанк" попередив всіх пенсіонерів
Може вибухнути будь-якої миті: "Нафтогаз" зробив заяву для українців із газовими плитами
Де рятівні міні-ТЕЦ для Києва: чому столиця замерзає втретє за зиму
Нагадаємо, зарплати українців підвищать з 2020 року, хто отримає надбавку
Як повідомляв портал "Знай.ua", зміни у Трудовому кодексі: чому і за що тепер можна очікувати звільнення з роботи
Також "Знай.ua" писав, що Україна відстає у чотири рази: скільки заробляють у Європі, озвучено цифри