У Міністерстві соціальної політики відповіли на запитання про те, чи можуть уже наступного року знизити пенсії українцям. Що про це відомо.
Повідомила про це Міністр соцполітики Оксана Жолнович в ефірі національного телемарафону.
На щастя, уряд на цьому етапі не планує знижувати пенсії наступного року. Крім того, незважаючи на все, що відбувається в країні, включаючи повномасштабну війну, вони взагалі будуть підняті відразу на 5%.
"Не можу говорити, що суттєво зростуть виплати, які заплановані на наступний рік - поки що на 5%, як зросте прожитковий мінімум у грудні. Але точно не плануємо нікому зменшувати виплати і тим більше їх скасовувати. Максимум надалі можуть бути об'єднані виплати, уніфіковані у рамках загальної реформи", - розповіла вона.
В Україні змінять формат індексації пенсії: до чого готуватись
Не вважається поборами: школам дозволили брати гроші з батьків – за які послуги
Торкнеться всіх, хто має свою квартиру чи будинок: українців почали викликати до податкової – з чим це пов'язано
Водії масово отримують штрафи після спілкування з патрульними: за що карають навіть без порушень
При цьому Оксана Жолнович зазначила, що зараз триває велика робота щодо взаємодії з міжнародними партнерами для того, щоб "пріоритетно направляти на звільнені від окупанта регіони різну гуманітарну допомогу".
Поки росія не може розібратися зі своїми людьми та забезпечити їм повноцінне життя, в Україні продовжують зростати навіть пенсійні виплати. Нагадаємо, що все це під час повномасштабної війни, найбільшої у Європі з часів Другої світової війни.
Нагадаємо, що путін "дав задній хід", нові тарифи на газ і світло, мінусова температура в Україні та обмеження видачі готівки .
Раніше повідомлялося, що осіннє соцопитування, результати якого дивують: як українці ставляться до мешканців окупованих територій
Також, ручні "республіки" колаборантів оголосили про референдуми: "ЛНР", "ДНР" та Херсонські гауляйтери.