Оксана Вендиш - головний спеціаліст відділу Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції України у Львові.

Наразі жінка повідомила про те, як же львів'яни називали своїх новонароджених малюків у 2021 року. З Імен можна виділити Ібрагім, Максим, Анастасія, а також Емілія - як звуть головну актрису серіалу "Гра престолів".

Запорізький пологовий будинок, фото: zp.ua

Оксана Вендіш заявляє, що найпоширенішими іменами для хлопчиків були досить стандартні для України - Максим, Артем, Данило, Олександр, Владислав. Але ще є Марко, Давид, Тимофій і Захар. А ось що стосується Імен для дівчаток-кілька років поспіль лідирує Анастасія, Анна, Софія, Яна, Вероніка. Є ще й Єва, Мілана, Марта і Емілія.

Проте, за словами головного спеціаліста Мін'юсту у Львові, періодично львів'яни давали дітям і менш популярні імена. Деяких малюків могли назвати Кипріан, Еней, Платон, Всеволод, Ібрагім, Авенір, Полікарп, Аарон, Мартін, Тимур.

Популярні новини зараз

Олена Зеленська після дня народження президента опинилася за тисячі кілометрів від України: "Сміливо..."

Учасників "МастерШеф" змусили приготувати шедевр, поки горить маленька свічка: закінчилося сльозами та істерикою

Вікторія Булітко пішла з "Дизель шоу" і перетворилася на просту пенсіонерку у хустині: "Десять років тому..."

Що сталося з героями серіалу "Кадетство": Соболєв безслідно зник, а Синіцин "посунув" Малахова

Показати ще

Скрін, відео YouTube пологовий будинок

Дівчаткам приписували імена Теона, Кассандра, Матея, Рада, Тіана, Лукія, Ума, Іларія, Марія-Маліка, Мірра. Повний список популярних імен буде опублікований в десятих числах 2022 року, що стосується Західного міжрегіонального управління Мін'юсту у Львові.

Нагадаємо, все більше українців відмовляється народжувати дітей-причин багато: від гастриту до хорошої роботи

Як повідомляв "Знай.ua", українці крім 1000 від Зеленського можуть отримати ще 8 тисяч: у Мінсоцполітики нагадали про терміни

Знай.ua писав, дівчина спеціально народила малюка раніше терміну, щоб він в останній раз побачив тата: хвороба не залишила шансу