Популярний український артист Арсен Мірзоян має досить широку аудиторію шанувальників.Тому Заслужений артист України, щоб бути з ними ближче у своєму Instagram активно ділиться моментами з життя та новими світлинами.

Окрім цього Мірзоян часто почав показувати своїм підписникам, що він досить серйозно взявся за спорт. Так, артист ледь не щодня показує фанатам звіти зі своїх пробіжок. Цього разу у своєму Instagram Арсен Мірзоян показав, що завітав до Львова аби відкрити майданчик для занять волейболом.

Арсен Мірзоян, фото з instagram

"Андрій Івановичу, нагадуємо: на 15:00 офіційне відкриття! Перша подача за Вами @plyazhnyi_lviv", - написав Мірзоян.

Арсен Мірзоян, фото з instagram

Окрім цього артист опублікував кілька фото. На деяких видно, як Мірзоян разом з іншими возить пісок для майбутнього волейбольного майданчика.

Арсен Мірзоян, фото з instagram

Популярні новини зараз

Потап ошелешив зізнанням про розставання: "Почали знімати рожеві окуляри"

Дружина Віктора Павлiка Репяхова показала себе в три роки: відразу зрозуміло, на кого схожий малюк

Тоня Матвієнко показала маленьку копію Мірзояна на тлі річки: татова дочка

Дружина Віктора Павліка вперше вийшла в світ з сином: "Найстрашніший момент"

Показати ще
Після насиченої роботи Арсен Мірзоян разом з іншими присутніми вирішив зіграти у волейбол, так би мовити, на собі протестувати новий майданчик.

Арсен Мірзоян, фото з instagram

Нагадаємо, Арсен Мірзоян чуттєво привітав Тоню Матвієнко з Днем народження: "Моя королева". Арсен Мірзоян розповів про почуття до Тоні Матвієнко

Як повідомляв портал "Знай.ua", напівголий Арсен Мірзоян змусив киян ловити дрижаки: "Як погодка?". Мірзоян показав, чим займався цілий ранок

Також "Знай.ua" писав, Арсен Мірзоян у фартусі показав, чим годує Тоню Матвієнко: мрія кожної жінки. Тоня Матвієнко показала, як Арсен Мірзоян порається біля плити.