До України з боку Республіки Білорусь намагалися в’їхати іноземці із підоробленими результатами тестів на коронавірус. Про це розповіли у Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби України.

Як зазначається, інцидент стався у пункті пропуску «Дольськ», на Волині. Співробітники Луцького прикордонного загону виявили понад три десятки підроблених довідок про те, що їхні власники пройшли ПЛР-тестування на COVID-19.

Всі громадяни з підробними документами прямували до України в одному автобусі. Сумніви в українських прикордонників викликали бланки, на яких біло надруковано довідки – вони не відповідали оригіналу, на них не було вказано обов’язкових реквізитів.

Фото: Держприкордонслужби України

“Крім того, у декількох пасажирів прикордонники виявили довідки з однаковими номерами”, — додають у відомстві.

Про цілий автобус пасажирів із «липовими» довідками повідомили співробітникам Національної поліції. Всім громадянам із підробними документами відмовили у пропуску на територію України.

Раніше ми повідомляли, у Польщі придумали, як заманити українців на заробітки.

Як повідомляв "Знай.uа", в Україну під виглядом ялинок пересилали зброю з Канади, видав "ствол".

Також "Знай.uа" писав, що як навчають чарівних вівчарок і спанієлів шукати вибухівку і тютюн.

Популярні новини зараз

Спека до +38°, грози та різке похолодання: синоптики попередили про небезпечний тиждень

Через ремонт ДТЕК в Одесі 19 серпня зупинять 7 маршрутів трамваїв і тролейбусів: ще 6 скоротять

Передача показників лічильника по-новому: про які зміни попереджають

"Такий внутрішній світ мажорів": дочка заступника голови ОП Ірини Мудрої танцює в TikTok під російську музику

Показати ще