У Львові раптово помер лікар-невролог Клінічної лікарні швидкої допомоги.

Про це повідомляє Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги у соціальній мережі фейсбук.

Так, стало відомо, що у четвер, 17 вересня, у Львові помер лікар-невролог Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги Андрій Головин. Колеги зазначають, що він був чудовим спеціалістом та дуже порядною людиною.

Андрій Головин


“Чудовий спеціаліст, турботливий батько, добра та порядна людина. Таким залишиться він у нашій пам’яті. Колектив Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги висловлює співчуття родині”, – йдеться у повідомленні.

Висловлюємо найщиріші співчуття рідним та близьким померлого. Наразі про дату та місце прощання з львівським лікарем нічого невідомо, про це повідомлять згодом.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадавши, на Франківщині помер легендарний лікар, який допоміг Феміді розкрити сотні моторошних злочинів.

Популярні новини зараз

У Дніпрі підлітки два дні громили "Varus" та штурмували ТРЦ під російський реп із матами: "Жалюгідне видовище"

Старі квартири обкладають податком: українці скоро отримають листи

Зміни у мобілізації з 1 травня: Генштаб оголосив про важливе нововведення

Пенсіонерам виплатять підвищені пенсії: хто отримає більше вже у квітні

Показати ще