На Львівщині сталася дика НП, загорівся будинок у якому перебували діти.

Про це повідомив керівник пресцентру ГУ ДСНС у Львівській області Віталій Туровцев.

На Львівщині до у селі Звертів Жовківського району в приватному житловому будинку виникла пожежа. На момент загоряння в ньому знаходилось 3 дітей. Почувши крики дітей батьки винесли їх з палаючої кімнати на свіже повітря.

Пожежна машина, фото Інформатор


Двоє дітей не постраждало, проте ї хлопчик, 2019 року народження отримав опіки. По дорозі до лікарні дитина померла.

Наразі причина загоряння невідома, але попередньо – це дитячі пустощі з вогнем.

Раніше портал «Знай.uа» писав про те, що на Прикарпатті відомому журналісту намагалися спалити магазин, чоловік підозрює п'яного чиновника Зеленського

Також портал «Знай.uа» писав, що на Львівщині старшокласник з психічними розладами підпалив школу-інтернат

Популярні новини зараз

Без прописки тепер заборонено? Що загрожує українцям у 2025 році та як не встряти у штрафи

Один клік і грошей немає: ПриватБанк попередив про нову загрозу

Власникам лічильників посилили контроль – за що оштрафують

Пенсіонерам подвоять доплати: хто отримає більше грошей

Показати ще

Також портал «Знай.uа» писав, що на Тернопільщині пенсіонерка-героїня витягла трьох дітей з палаючого будинку: "Мені підказало серце"