Постраждалим мешканцям обваленого будинку на Львівщині уряд виділили понад 40 млн гривень.
Про це повідомила пресслужба Дрогобицької міської ради.
У місті Дрогобич на вулиці Грушевського обвалився багатоквартирний будинок. Кабінет Міністрів України на засіданні, 1 квітня виділив компенсації для відшкодування придбання нового житла 40,721 мільйона гривень.
Всі ці кошти були виділені з резервного фонду Державного бюджету для мешканців 59 квартир. Спочатку кошти надійдуть Львівській обласній державній адміністрації, яка перенаправить їх на Дрогобицьку міську раду.
“Очікувати коштів з держбюджету можна орієнтовно 13 квітня. Досі мешканці будинку, яких відселили, проживають в орендованих помешканнях. Кошти на оренду житла компенсує Дрогобицька міська рада з місцевого бюджету”, – наголосили у міськраді Дрогобича.
Нагадаємо, міст "втомився" та обвалився на людей посеред дня: за життя вцілілих борються лікарі
Як повідомляв раніше Знай.ua, стеля обвалилася на дітей, школа в паніці: моторошна НП в Харкові потрапила на камеру
Правда про відключення світла в Україні: хто насправді вирішує, коли і кому вимикати електрику
До кінця зими краще не буде: доведеться виживати без опалення та світла
Гроші прийдуть уже в січні: хто отримає 2 600 і 5 200 гривень доплат
Школи на паузі, міста в темряві, країна в режимі економії: уряд запускає жорсткий енергетичний план виживання
Також Знай.ua писав про те, що речі залишилися в зруйнованому гуртожитку: Філатов ощасливить постраждалих студентів двома стипендіями