У грудні 2022 року зійде повня, а саме 8 числа у знаку Близнюки. Слід чекати того що вона підготує людей до нових подій. А старі проблеми втратять свою актуальність.

Як розповідає Astrologyk, настане дуже вдалий момент для того, щоб задуматися над змістом всього, що відбувається у житті, а також добре обдумати майбутні цілі.

Відзначається, що Холодна повня в Близнюках привносить у життя оптимізм, людина стає більш незалежною, вільною від забобонів. Також вона спрямовує наміри людей у правильне річище, позбавляє зайвих сумнівів та переживань. У цей період людей буде переповнювати енергія, їм під силу змінити хід речей

Повний місяць. Фото: Youtube

Як груднева Повня вплине на чоловіків

Не варто чоловікам у цей час чекати спокою та умиротворення, скоріш навпаки - їх поглине азарт. Також це відмінна нагода для завершення справ, залагодження службових та сімейних конфліктів.

Популярні новини зараз

Перше подорожчання за півроку: скільки тепер коштує газ

Чи можуть мобілізувати тих, хто не був в армії: юрист пояснив, до чого готуватись українцям без досвіду

Суд відмовив українцеві в опікунстві над батьком з інвалідністю, хоча проблем не мало бути

"Газмережі" закликали по-новому платити за доставку газу: що потрібно знати споживачам

Показати ще

Щобільше, у життя самотніх чоловіків може прийти кохання, адже у Холодну повню чоловіки можуть стати особливо сентиментальними. У цей час не варто ризикувати, особливо з грішми. А розв'язання важливих фінансових питань краще відкласти.

Повний місяць у Києві, скріншот: YouTube

Як груднева Повня вплине на жінок

Від жінок Холодна повня вимагає максимальної зібраності. У життя самотніх жінок прийде кохання. Щобільше, стосунки будуть яскравими, а почуття настільки глибокими, що є небезпека втратити відчуття реальності. Однак не варто поспішати із грандіозними планами.

Також це відмінна нагода позбутися всього, що засмучувало та завдавало болю. Потрібно уникати сварок та з'ясування стосунків, краще витратити сили на розуміння та зближення. Діти у цей час потребуватимуть особливої уваги. лід також очікувати здійснення найпотаємніших бажань.

Повний місяць

Нагадаємо, за якою ціною зараз можна придбати дрова на зиму: про низьку вартість варто забути

Як повідомляв "Знай.ua", якщо у вас електроплита: як нагріти чи зварити їжу без світла у квартирі

Також "Знай.ua" писав, гріють на чверть гірше: чому ви втрачаєте тепло та гроші через ваші батареї