У передноворічній метушні ні від кого не вислизає найважливіша деталь цього світлого свята – створення атмосфери та затишку в домі. З роками тенденції та мода змінюється, застарілі традиції поступаються місцем сучасним рішенням.
Фантазувати доводиться щороку, проте на це не завжди вистачає сил, тож на допомогу прийдуть прості поради.
Ялинка на балконі
Незвичайним, але дуже вдалим рішення буде поставити ялинку на балконі, а не в приміщенні, як ми звикли.
Віра віддає перевагу натуральним різдвяним деревам: щоб і пухнастість була, і пахучість. Така ялинка може стояти на балконі аж до середини весни. Плюсів маса: по-перше, голки не обсипаються. По-друге, домашні тварини не збивають іграшки, не їдять мішуру. Ну а з вікна квартири відкривається чарівний вигляд: здається, що на балкон перенесли шматочок лісу, бо стоїть велика ялинка.
Пенсіонерам виплатять додаткові гроші від держави: які умови та сума
Повернення до кордонів 2022 року? Відомий таролог поділився несподіваним прогнозом
Ледве вистачить на хліб та тарілку каші: скільки платитимуть українцям, які не заробили на пенсію
Молодь масово кидає роботу заради "мікро-пенсії" - що означає новий тренд
Святкові прикраси
Гірляндами можна прикрасити робочі поверхні на кухні і світильники, і ручки шаф і комодів. Щоб квартирою розійшовся аромат ялинки, нагадуючи про наближення новорічних канікул, розставте у вази лапник.
Фрукти та спеції як декор
Також можна засушити часточки апельсинів, додати корицю та гілки ялинки, а потім помістити у невеликі вази або прикрасити цим свічки.
Раніше ми писали, найкращий манікюр для зустрічі Нового 2023: що зробити з нігтями, щоб не засмутити Чорного Кота
Як повідомляв Знай.ua, у Києві встановлять одразу дві головні ялинки країни, у Кличка здивували заявою до Нового 2023 року: "Зможуть побачити всі"