Відомий екстрасенс, зірка "Битви екстрасенсів" Макс Гордєєв розповів, наскільки великі шанси Олі Полякової перемогти на грузинських "Танцях зі зірками". Передбаченням він поділився зі Славою Дьоміним.

Як відомо, Оля Полякова стала учасницею проєкту "Танці зі зірками", який проходить у Грузії. Зірка регулярно ділиться кадрами, зокрема показує свого партнера з танців Максима Єжова.

Полякова та Єжов, грузинські "Танці зі зірками"

Так, у новому випуску "Слава+" Слава Дьомін поспілкувався з Максом Гордєєвим та попросив його зробити передбачення, чи переможе Оля Полякова. Екстрасенс зазначив, що співачка зможе дійти чи не до фіналу, проте перемогти, швидше за все, не зможе.

Макс Гордєєв. Фото: instagram.com/maxgord/

Популярні новини зараз

Якщо побачите таку монету — не викидайте: можна озолотитися, за день ставки зросли на 2 тисячі грн

Від 510 до 8500 гривень: штрафи, які українському водієві доведеться платити за пасажирів

Доведеться давитися цикорієм? Українські супермаркети підняли ціни на каву, стосується кожної марки

Доведеться платити понад 10 гривень за куб: українцям показали нові ціни на газ у лютому

Показати ще

"Мені здається, що перемога - ні, але чи не до фіналу дійде. Подивися, яка цікава ситуація перша карта випадає це "Союз", тобто їй дуже пощастило з Максом Єжовим. Як пара вони гармонійні і я тобі скажу, як пара вони були ще гармонійними на наших "Танцях зі зірками"", - сказав Макс Гордєєв.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, що екстрасенс Макс Гордєєв проговорився про звільнення всіх східних областей України: про що говорить цифра 10 на картах таро.

Також наш портал інформував, Надя Дорофєєва повернулася в спільний з Дантесом будинок, і поринула у спогади про колишнє життя: "Дякую за все, що тут було".

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв екстрасенс Макс Гордєєв розповів, чи хоче Білорусь напасти на Україну і що приховують військові: "Поховали спроби".