Цю пісню я написав після того, як повернувся з фронту. Всі думки, відчуття, враження, переживання, події з пісні - це те, що пройшло крізь мене за ті мої перші 10 днів на передовій. Хлопці, які були там зі мною і які чули пісню першими, сказали, що, слухаючи, ловили флешбеки. Значить, все чесно.
За комуналку розрахуєтесь квартирою: за які борги можуть виселити
Підвищать відразу три тарифи: українців чекає потужний удар влітку
Права водія на блокпосту: коли не можуть зупиняти і перевіряти
На українські виші очікують важкі часи: кількість вступників зменшиться в рази
Наразі на сторінці Олександра можна послухати цю композицію, а музикант обіцяє, що найближчими днями вона також з'явиться на музичних майданчиках.
Нагадаємо, ми писали, що екслідер "Тартак" Олександр Положинський похвалився, чому навчився за три місяці в ЗСУ.
Як повідомляв "Знай.ua" Олександр Положинський з "Тартак" замаскувався, жоден ворожий дрон не побачить: "Не можна нехтувати попередженнями...".
Також "Знай.ua" інформував, що екслідер гурту "Тартак" Олександр Положинський в ЗСУ відточує вміння, які знадобляться у бою з ворогом.