Зараз Ірина Фаріон знана тим, що відстоює чистоту української мови та все українське. Однак, у студентські роки вона агітувала іноземних учнів до вивчення російської мови.

Про це стало відомо зі студентської характеристики Ірини Фаріон, яку опублікували в мережі.
У характеристиці з вишу вказано, що протягом навчання Фаріон проявила велику зацікавленість до наукової роботи. Завжди брала активну участь науковому життю вишу та брала участь у різноманітних конференціях. До того ж одну з її наукових робіт було рекомендовано на Республіканський конкурс кращих студентських робіт.

Скрін, відео YouTube Фаріон

Також вказано, що протягом чотирьох років Ірина Фаріон була старостою групи та членом комсомольського бюро.
Однак, цікаво те, що Ірина Фаріон, яка зараз є знаною захисницею всього українського, бувши членом факультетського КІДу, вона неодноразово проводила бесіди з іноземними громадянами з метою кращого вивчення ними російської мови.

Характеристика Ірини Фаріон

"Коли послідовність і важливість червоною ниткою проходить через все життя", - зазначено в Телеграм-каналі.

Скріншот допису

Популярні новини зараз

В Україні зареєстровано перший випадок давно забутого, але небезпечного захворювання

Померла дружина Віктора Януковича Людмила - у президента-втікача відреагували на заяву

Вікторія Булітко пішла з "Дизель шоу" і перетворилася на просту пенсіонерку у хустині: "Десять років тому..."

Андрій Задворний показав допитливу красуню, щоб скрасити самотність без Злати Огнєвіч: "Вчиться в школі..."

Показати ще
Нагадаємо, Ірина Фаріон назвала головні переваги життя у Львові: "Це не кава і не жовто-синя квіточка". Фаріон наголосила, що Львів - це набагато більше. Свою оцінку дійству вона надала в ефірі «Народного толк-шоу».
Раніше Знай писав, Ірина Фаріон знайшла "винуватців" масштабного збою Facebook: "Ліберасти завалили...". Фаріон розсекретила "світову змову"
Також Знай повідомляв, Ірина Фаріон назвала українську чемпіонку Магучих "біосміттям" у прямому ефірі. Причиною таких висловлювань в ефірі телеканалу НТА стало фото спортсменки на Олімпіаді в обіймах із російською суперницею.