Стало відомо про те, що у Львівському «Охматдиті» лікарі врятували трирічну дитину. Тепер дівчинка знову насолоджується життям.
Таким чином, повідомляється, що значна частина кишечника дитини перебувала в правій частині грудної клітини. До трьох років дівчинка була абсолютно здорова, але ось, в березні минулого року її відправили на планове УЗД, і лікар запідозрив щось недобре.
Як виявилося, це вроджений порок, який проявляється після народження, але ніхто до трьох років навіть цього не підозрював.
В результаті після ряду аналізів все підтвердилося. У будь-який момент могло все стати гірше.
Маленька пацієнтка потребувала невідкладної операції, як заявив керуючий Центру хірургії «Охматдиту» Андрій Дворакевич.
Пенсіонери втратять надбавки: кого торкнеться у першу чергу
Гороскоп на сьогодні, 18 квітня: п'ятниця змінить плани – фінансові втрати та несподіваний шанс
Пенсію можна підвищити майже на 300 гривень: яку довідку треба передати до ПФУ
Зміни у мобілізації з 1 травня: Генштаб оголосив про важливе нововведення
Операція пройшла успішно, і вже наступного дня після дівчинка попросила піти погуляти на дитячий майданчик поруч з лікарнею. Там грали її однолітки.
На даний момент вона вже знаходиться вдома, і за прогнозами лікарів у неї все буде добре.
Нагадаємо, Знай повідомляв, що у Дніпрі 80-річна пенсіонерка сиділа на підвіконні на восьмому поверсі. Жінка намагалася вчинити суїцид. Виклик рятувальникам надійшов вранці 10-го листопада близько 11 ранку.
Також Знай писав, що мешканка села Новоселиця з Полонського району Хмельницької області Олена Цимбалишина врятувала життя сусідським дітям. Жінка винесла їх з вогню.
Нещодавно Знай передавав, що в Києві співробітники правоохоронних органів врятували пенсіонерку від самогубства. Патрульні врятували літню жінку, яка була всього за крок до самогубства.