На Львівщині попрощаються з очільником Мурованської громади, Зіновієм Петрухом.

Про це повідомили на сторінці Мурованської об’єднаної територіальної громади.

Так, стало відомо, що у вівторок, 3 листопада попрощаються з Зіновієм Петрухом. Зазначимо, що у понеділок, 2 листопада о 18.00 у церкві Введення в храм Пресвятої Богородиці с. Муроване відбудеться парастас.

Завтра Львівщина прощатиметься із Зіновієм Петрухом


“З невимовним сумом і болем Мурованська громада повідомляє про передчасну смерть багаторічного очільника громади Зіновія Володимировича Петруха.” – повідомили на сторінці.

Прощання із Зіновієм Володимировичем відбудеться 3 листопада 2020 року в його рідному селі біля статуї Ісуса Христа.

Для довідки:

Петрух Зіновій Володимирович народився 21 грудня 1967 року, у с. Муроване, Пустомитівського району, Львівської області.

В 1988 році Закінчив Львівський кооперативний технікум за спеціальністю молодший спеціаліст з права «Правознавство». З 2010 року по 2017 рік був обраний головою Сороки, Львівської сільської ради. У 2017 року обраний головою Мурованської сільської ради об’єднаної територіальної громади.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, що на Тернопільщині померла вчителька, ридає вся школа

Популярні новини зараз

У Дніпрі підлітки два дні громили "Varus" та штурмували ТРЦ під російський реп із матами: "Жалюгідне видовище"

Зміни у мобілізації з 1 травня: Генштаб оголосив про важливе нововведення

Фальшиві гроші заполонили Україну: де найчастіше зустрічаються та які купюри підробляють

Що буде із землею та квартирами громадян за новим законом: критики та юристи хапаються за голову

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.uа", у Дніпрі помер легендарний артист і керівник театру

Також, "Знай.uа" писав, що на Тернопільщині раптово помер ангел у білому халаті, Україна ридає