У Львові провели робочу нараду стосовно передання конфіскованих алкогольних напоїв і етилового спирту на переробку.

Про це повідомили на Facebook-сторінці "Західне міжрегіональне управління Міністерства юстиції - м. Львів"

"Згідно із рішенням, прийнятим минулого тижня на робочій нараді із представниками Львівської ОДА щодо здійснення необхідних заходів, спрямованих на запобігання поширенню та боротьбу з коронавірусною хворобою (COVID-19), була проведена нарада для узгодження дій у процесі переробки конфіскату в дезінфікуючі засоби,"- написав Юрій Добош, начальник Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції .

конфіскований алкоголь, фото Міністерство юстиції

конфіскований алкоголь, фото Міністерство юстиції

Популярні новини зараз

Всі посилки блокуватимуть: Нова пошта вводить жорсткі обмеження з червня

Гороскоп на сьогодні, 6 червня: кому п'ятниця принесе скандали, а кому розслаблення

Гороскоп на сьогодні, 5 червня: фінанси тельців, суперечки левів та напруження скорпіонів

Пенсіонерам, сім'ям з дітьми та людям з інвалідністю виплатять по 10 800 гривень: як отримати

Показати ще

В понеділок було описано і проінспектовано конфісковане майно, а вже у вівторок - проведена робоча зустріч за участі представників Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Львів), Львівської ОДА, Лабораторії Львівського науково-дослідного інституту судових експертиз та ДП “Укрспирт”.

В підсумку - розробили дорожню карту, ведуться роботи.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, раніше Блогер показав, як Львів виживає на карантині - аптеки без ліків, зневіра та вулиці-пустирі, сумне відео

Як повідомляє портал «Знай.uа» Львів'яни ходять до церкви потайки в розпал пандемії, причастя і одна ложка на всіх - скандальні кадри

Також «Знай.uа " писав, що Львівщиною розсікає чорна домовина з моторошним написом, українці в жаху