Тема "чорних лісорубів" наразі гостро стоїть в нашій країні. Львівська область не є виключенням.
У селі Стрілки Старосамбірського району Львівської області співробітники правоохоронних органів затримали водіїв вантажівок, які були заповнені краденою деревиною. Поліція планує відкрити кримінальне провадження з цього приводу.
Про крадіїв лісу правоохоронців повідомили місцеві мешканці, які помітили на виїзді з лісу два лісовоза і вантажівка навантажені деревиною. Селяни зробили спробу запинити транспорт для перевірки документів на дрова, але водій фури швидко зник з місця події через аварійний міст, тож затримати вдалося лише водіїв лісовозів.
Щонайменше на три доби: українцям радять терміново запастися водою - зникне будь-якої миті
У боржників є 10 днів: за яку заборгованість можуть відрізати електроенергію
Середня платіжка – 6000 грн: українців готують до подвійного зростання цін на тепло
ПФУ роками наживався на пенсіонерах: суд поклав край вибірковій індексації – кого стосується
Водії лісовозів відмовилися надавати будь-яку документацію по деревині, а при огляді вантажу на ній не було виявлено спеціальних чіпів, який могли б розповісти про походження лісоматеріалів.
Нагадаємо, що правоохоронці Харківської області затримали чоловіка, який незаконно рубав дерева
Як повідомляв портал Знай.ua, СБУ оголосила підозру в заподіянні шкоди на мільйони посадовцю одного з харківських лісгоспів
Також Знай.ua писав про те, що у Львові пройшла апаратна нарада з питань охорони лісових господарств області