Усім нам відміряно різний проміжок життя, в якому ми хочемо встигнути максимально все.

Звичайно, на це впливає і місце проживання, і якість, і спосіб життя. Але, як з'ясувалося, впливає і знак Зодіаку. Це не лише якості характерів, а й статистика.

Гороскоп, знаки Зодіаку, зображення: Pinterest

Астрологи з'ясували, представники яких знаків Зодіаку рідко доживають до глибокої старості.

На першому місці знаходяться Риби. На думку фахівців, вони є найболючішими серед усіх. Насамперед це пов'язано з їхньою схильністю вигадувати собі хвороби. Варто відзначити, що Риби страждають не лише від фізичних, а й від психічних недуг.

Популярні новини зараз

Жінка підхопила смертельну "чорну ногу": просто працювала на городі

ПФУ скасовує українцям пільгові пенсії: виплат можуть позбавити всього через одну помилку

Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон

Перша Леді Олена Зеленська була поранена після прильоту до США: під час виступу президента в ООН все було видно

Показати ще

Друге місце дісталося Стрільцям. Звичайно, вони дуже люблять жити життя бурхливо. Особливо це притаманно молодим Стрільцям. Вони часто зловживають алкоголем та нікотином. Ще вони дуже часто переїдають, що призводить до ожиріння, яке явно не додає роки життя.

На третьому місці опинилися Скорпіони. Вони відомі своєю надмірною емоційністю. Скорпіони занадто часто випромінюють злість, агресію та зневіру. Це може спровокувати низку психосоматичних захворювань. Експерти наголошують, що Скорпіони вкрай складно піддаються лікуванню.

Гороскоп, знаки Зодіаку, зображення: Pinterest

Нагадаємо про гороскоп на серпень-2023 для всіх знаків Зодіаку: чому Рибам не можна працювати, як Терези втратять все і навіщо Ракам окуляри.

Раніше ми повідомляли про Ведичний гороскоп щасливчиків на серпень-2023 – знайдіть себе.

Також стало відомо, що на роботу як на свято: знаки Зодіаку, які завжди готові закрутити офісний роман.