"Укрпошта" експериментуватиме з виплатою пенсій та грошової допомоги українцям, які тимчасово перебувають за кордоном. Про що йдеться, пояснили у Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Українці, які знайшли притулок за кордоном, матимуть змогу отримувати пенсію та інші види грошової допомоги шляхом міжнародного поштового переказу, який здійснюватиметься через "Укрпошту".

Пенсіонери. Фото: скрін youtube

"У межах експериментального проєкту передбачено здійснення виплат міжнародним поштовим переказом АТ "Укрпошта" пенсій і грошової допомоги одержувачам, які тимчасово перебувають за межами України", - пояснили у відомстві.

Доставка пенсій. Фото: Мінреінтеграції

Популярні новини зараз

Систему оплати проїзду у громадському транспорті змінено: нові правила з 4 жовтня

До ЗСУ візьмуть будь-якого віку: вже зареєстровано проект закону

У ДТЕК терміново попередили українців: це має зробити кожен споживач

Перша Леді Олена Зеленська була поранена після прильоту до США: під час виступу президента в ООН все було видно

Показати ще

Ця новація має спростити отримання пенсії та інших виплат українцями, які в Україні отримували їх поштою та не мали відкритих рахунків в уповноважених банках. На початковій стадії послуга буде доступна лише для українців, які проживають у Польщі, але за необхідності її розширюватимуть.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, що деякі українці можуть відновити виплату пенсії з відеозв'язку: що для цього потрібно.

Також наш портал інформував, скільки доведеться чекати пенсіонерам, доки перевірять документи при перерахунку пенсії.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв доплату до пенсії після 70: у Пенсійному Фонді пояснили, чому не всі українці її отримують.