Відома співачка, народна артистка України та кандидат філологічних наук Марія Бурмака закликала світ прокинутися і усвідомити всі тягарі війни, які обрушилися на українців. Про це вона написала на своїй сторінці в соціальній мережі instagram.

Марія Бурмака поділилася новим фото, на якому постановка на тлі міста, тримаючи в руках гітару. Цей знімок вона супроводжувала дуже глибоким за змістом текстом, адресованим друзям, які живуть за кордоном.

Марія Бурмака, скриншот: Instagram

Так, Марія Бурмака закликала вдуматися, що зараз вся Україна живе в напрузі, очікуючи від Росії можливого ядерного удару. Вона порівняла українців та їхній стан із дисидентами у камері смертників, які не знають яка хвилина їхнього життя стане останньою.

"Я пишу для всіх своїх закордонних друзів! Вдумайтесь! Мільйони людей на планеті в цю саму хвилину (в тому числі мільйони дітей) живуть із очікуванням можливого ядерного удару. Як дисиденти у камері смертників. Як невиліковно хворі в повній свідомості останні дні. Жартують про останні години на Щекавиці. Купують йодид. Кажуть дітям – не хвилюйся, все буде добре, нічого страшного.
Який цей моральний терор щохвилини.", - поділилася виконавиця.

Популярні новини зараз

Зніміть, викиньте і спаліть: цей верхній одяг вийшов з моди - все від курток-тедді до парок

Світлана Тарабарова розповіла про реакцію Регіни Тодоренко на війну: "Наші люди такого не пробачають"

Притягують проблеми, злидні та сварки в сім’ї: які 7 рослин варто негайно викинути за двері

Пониклий Потап заговорив про Настю Каменських, українці запідозрили неладне: "Розійшлися?"

Показати ще

Раніше портал Знай повідомляв, співачка Марія Бурмака показала, як виглядала, коли вперше приїхала з Харкова: "Мені було 22".

Також наш портал інформував, Настя Каменських відвідала дітей, які борються з особистим ворогом, доки вся Україна відстоює свою свободу: "Страшним болем".

Окрім того, ми писали, Наталія Могилевська нагадала українцям одну зі своїх найпопулярніших пісень: "Коротка київська осінь".