Відомий музикант, фронтмен гурту "ТІК" Віктор Бронюк поставив на місце росіян, які спотворюють історію України та заявляють, що такої країни не існує. Факти з історії не на користь росіян він навів на своїй сторінці в соціальній мережі instagram.

Віктор Бронюк заявив, що останнім часом почав помічати на різних російських ресурсах нову "теорію", що України не існує, і насправді вона називається "окраїна".

Віктор Бронюк. Фото: скрін youtube

"Насправді всі їхні псевдотеорії та лжедокази щодо того, що немає і бути не може взагалі такої назви, як "Україна", зводяться лише до того, що нашу історію під час нескінченних окупацій вони переписували з Москви", - зазначив музикант.

Він заявив, що назва "Україна" зустрічається ще у стародавніх літописах і пішла вона від того, що наші предки так визначали свою країну, місце, де мешкають "У країні!". Бронюк зазначив, що Україна має багатовікову історію, а єдина псевдокраїна – це росія.

Популярні новини зараз

Чоловікам можуть дати більше часу на ТЦК: нардеп вважає, що це необхідно

Тарифи на воду різко підняли: скільки коштуватиме куб, ціни по областях

Українці отримають від ПФУ нові виплати, і це не пенсія: кому прийдуть додаткові гроші

І світло буде, і заплатимо менше: українцям підказали, як зменшити суми у платіжках

Показати ще

"Псевдонація псевдокраїни", – додав Віктор Бронюк, коментуючи заяви росіян.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, Віктор Бронюк із групи "ТІК" згадав, як пережив день, який змінив життя цілого народу: "Вихор емоцій".

Також наш портал інформував, Оля Полякова покаже, як війна зруйнувала плани та життя мільйонів українців: "Ця історія стала спільною для всіх".

Крім того, наш портал інформував, блогер Олег Машуковський зняв усе зайве і потряс перед шанувальницями булочками: "Запросила, я прийшов, та ще й трусах побував".