Наші читачі вже знають, що КСУ визнав конституційним "Закон Про забезпечення функціонування української мови як державної". Вже не перший рік людей лякають штрафами. І на думку інтелігенції, необхідно все детально роз'яснити, як воно буде далі.
У своєму подкасті дану тему підняла журналістка Тетяна Трощинська. На думку спеціалістки, необхідно чітко визначитися з поняттям "державної мови".
Про це стало відомо завдяки новій публікації журналістки Тетяни Трощинської у мережі Facebook.
"Я дитина темних для україномовної родини киян 70-х років, і всі мої мовні травми тут вже описані і переописані. Про це не будемо зараз. Буде про інше. Я безмежно поважаю людей, які зробили політичний вибір на користь української у дорослому віці, і вчать, говорять, практикуються, помиляються, але зробили цей вибір.
Українцям дозволили не сплачувати за комунальні послуги: коли рахунки можна "заморозити"
Надіються всі, але мало хто відчує: чого чекати від індексації пенсій у 2025 році
Перевірки від газовиків вийшли на новий рівень: українцям розповіли про документ, який треба підписати
Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування
Я знаю, що таке, коли українська мова не звучить на вулиці, вдома, через її вживання принижують, але в школі ти пишеш лицемірні твори про "милозвучну" і "солов'їну". Тому я проти того, щоб напихати голови нинішнім дітям цими епітетами всерйоз: це архаїзує українську мову, робить її непридатною для життя, побуту та кохання...
...Найпростіше - комунікувати через дискурс державної мови, яка всім зрозуміла і всіх об'єднує. Питання тільки в тому, як ще можна це комунікувати.", - пише Тетяна.
Раніше повідомляли, від 3400 до 6800 гривень штрафу: в Україні набув чинності закон про мову, як каратимуть порушників.
Як повідомляв Знай.uа, трибуну парламенту оточили десятки нардепів: вимагають відкликати "рашн-зміни" в мовному законі.
Знай.uа писав, у Львові стався мовний скандал, допоможе хіба що Лариса Ніцой: "Не потрібно ані знати, ані вчити українську".