У Львові розшукують зниклого безвісти літнього чоловіка, який може потребувати сторонньої допомоги.

Про це повідомили у спільноті «Варта 1» в соціальній мережі Facebook.

Як зазначається, чоловік вийшов з дому зранку 8 травня 2021 року, але так і не повернувся. Чоловіка звуть Сурін Юрій Іванович, йому 74 роки.

Прикмети зниклого чоловіка: виглядає на 70-75 років, очі темні, має сивину та залисини.

На момент виходу з дому був одягнутий у темно-сині утеплені джинси, курточку, кепку, взутий у кросівки.

Популярні новини зараз

В Україні зміняться правила призначення пенсій: як нараховуватимуть виплати

Пенсіонери змушені повертатися до роботи: стає питанням виживання

Метро та трамвай по 16 гривень: проїзд у транспорті може подорожчати вдвічі

Гроші просто так не дадуть: отримувачів соцвиплат змусять шукати роботу

Показати ще

Чоловік також має особливі прикмети: страждає від проблем з ногами, йому важко ходити. Крім того, в нього проблема з правим оком.

Фото: «Варта 1»

Нагадаємо, що у Києві поліцейські знайшли хлопчика, який сам гуляв містом, поки мати випивала. 10-річна дитина стояла на морозі і не могла повернуться додому.

Як повідомляв портал Знай.ua, розшукують безвісти зниклого літнього чоловіка. Востаннє киянина Волинця Дмитра Марковича, 1949 року народження, бачили ще 13 січня 2021 року.