У Мелітополі розвізники хліба впустили піддон з хлібобулочною продукцією просто на асфальт і почали збирати її назад на піддон.
Про це повідомляє Телеграм-канал "Чорний список".
Так, в мережі показали як в Мелітополі в магазин "Паляниця" розвізники доставляли хліб. Під час транспортування один з розвізників впустив піддон з хлібом який був без упаковки. Недовго думаючи розвізники разом почали збирати впавший хліб назад на піддон.

Доставка хліба, скріншот з відео

Що ж розвізники зробили з хлібом, що впав - невідомо. Варто тільки сподіватися, що вони віддали його на утилізацію, а не в найближчий магазин з хлібобулочними виробами.

Доставка хліба, скріншот з відео

"Розвізники впустили піддони. Хліб був без пакетів. Чоловіки швиденько склали все назад і, сподіваємося, відправили на утилізацію, а не в ларьок", — сказано в повідомленні Телеграм-канал "чорний список".

Скріншот допису

Нагадаємо, раніше у популярному супермаркеті українець натрапив на маленьких гнилих "гостей" з теплиць: "Подивіться, що продають..."

Популярні новини зараз

Тіна Кароль несподівано заговорила про заміжжя з олігархом: "Його статус"

Засоби від усіх хвороб огірків: овочі й бадилля будуть зеленими до самої осені

Тіна Кароль з обручкою на пальці заявила про важливе: "Я змінилася"

Гаряча Надя Дорофєєва показала, за що її покохав Дантес: чоловіки зацінять

Показати ще

Як повідомляє портал Знай киянам впарюють гниль замість капусти і помідорів: кому борщу з цвіллю?

Також Знай писав, що полиці відомого супермаркету всіяні простроченням, вже підгниває і" з душком": "намагаються сбагрити"