На українсько-польському кордоні затримали чоловіка, який контрабандою намагався вивезти кількох маленьких кошенят.
Про це повідомили в Підкарпатській митно-податковій службі, посилаючись на Podkarpacki Urząd Celno-Skarbowy w Przemyślu.
Як зазначається, громадянин України незаконно ввозив до сусідньої держави п’ятьох молодих кошенят.
Щоб провести кошенят контрабандою, чоловік заховав тваринок у стіні автобуса. Сховок для контрабанди виявили під час детального огляду, на який відправили український автобус.
Оглядаючи транспортний засіб, польські митники виявили таємний відсік, який знаходився між багажником і пасажирським салоном.
Додатковий платіж комуналку – українці знайдуть ще одну платіжку
Гороскоп на сьогодні 19 листопада: статус Водоліїв, стабільність Терезів та продуктивність Близнюків
Українцям пояснили, що буде у разі дефіциту газу: кому відключать насамперед
Можна не платити: українцям скасували дві комунальні платіжки
У сховку перебували п’ятеро молодих кошеняток породи шотландський висловухий. Попередньо, тваринкам приблизно два місяці. Власником тварин виявився 43-річний громадянин України.
Ветеринарний лікар ухвалив рішення повернути кошенят до України.
Нагадаємо, раніше Неадекватний водій протаранив пункт пропуску Криму: "відпустіть, а то вб'ю"
Як повідомляє портал "Знай.ua" Українці масово кинулися до Польщі після Різдва: кутю з'їли, пора на заробітки
Також "Знай.ua" писав, що На варті держкордону з Росією стала спритна вівчарка Лора: затримує порушників і виявляє контрабанду