Валя Ісаєва народила в 11 років, і тоді дівчинка стала наймолодшою мамою Росії. Дівчинка закохалася в Хабіба і народила йому дочку. Зараз Валі Ісаєвій вже 27 років, і у неї троє діток. Всі вони від одного чоловіка, від Хабіба з Таджикистану.

Народила в 11 років: Історія Валі Ісаєвої, скріншот з відео

Хабібу було всього 19 років, коли він приїхав до Москви. Тоді у нього виникла симпатія з 11-річною Валею. Незабаром у пари народилася дочка. Після цього багато хто вимагав посадити Хабіба у в'язницю, але згодом він отримав умовний термін, передає "Комсомольська правда".

Народила в 11 років: Історія Валі Ісаєвої, скріншот з відео

Виявилося, що молода пара кохає один одного і хоче бути разом. Так, на одне з ток-шоу Хабіб зробив Валі пропозицію. На що дівчина звичайно ж відповіла "так" і незабаром пара одружилася.

Народила в 11 років: Історія Валі Ісаєвої, скріншот з відео

У 19 років Валя народила другу дитину - сина Аміра. І все в цій парі було чудово, поки Хабіб не почав бити свою дружину. Валя все йому пробачила, але оголосила, що йде до іншого. Незабаром виявилося, що ніякого іншого немає і це все було заради шоу і грошей.

Народила в 11 років: Історія Валі Ісаєвої, скріншот з відео

Після цього Хабіб все таки поїхав на деякий час на батьківщину. Там чоловік одружився вдруге. Про весілля Валя дізналася на ток-шоу і приревнувала Хабіба. Незабаром пара помирилася і знову зійшлася. Після цього у них народилася третя дитина.

Нагадавши, Знай писав, що франківчанка з ампутованими ногами змушена переповзати через дорогу, щоб купити хліб.

Популярні новини зараз

Оля Полякова показала переможця Маски: хто ховався під образом "Сонця"

Лікар показав українцям, як заражається більшість людей: "Антитіла не назавжди"

Гордон розповів, чи відпустить сина на війну

Студія "Квартал 95" оголосила про завершення свого проекту: сьогодні ввечері

Показати ще

Також Знай повідомляв, що маленький киянин Коля Мостовий страждає від рідкісної хвороби-синдрому Драве.

Нещодавно Знай повідомляв, що в Перед самим Новим роком 42-річна Світлана Кухарчук стала мамою 18 разів. Новоспеченого члена сім'ї назвали Павлом.