У мережі опублікували кумедні знімки мера Львова Андрія Садового, який нібито господарює на Марсі.
Відповідні кадри опублікували на сторінці "То є Львів" у соціальній мережі фейсбук.

Фото: "То є Львів"

Так, у вівторок, 23 лютого у мережі опублікували кумедні фото Андрія Садового. За допомогою фотошопа містянам показали, як їх мер господарює на Марсі. Тут Садовий і відкидав уявний сніг і посипав доріжки кавовою гущею, аби місцевим жителям не було слизько.

Фото: "То є Львів"

До того ж Садовий проявив себе на Марсі, як добрий огородник, тут він скопав грядки під різноманітні овочі.

Фото: "То є Львів"

"Ексклюзивні фото Андрія Садового з Марса. Посипає поверхню кавовою гущею, знайшов підходящу ділянку для сміттєзвалища і копає грядку під бурячки. І нехай тепер хтось дорікне йому, що він нічого не робить!", - сказано у підписі під опублікованими фото.

Фото: "То є Львів"

Популярні новини зараз

Гороскоп на сьогодні 25 червня: конфлікти, плани шкереберть та зіпсований настрій – прогноз для всіх знаків Зодіаку

Заради диплому доведеться продати квартиру: які спеціальності та університети стали найдорожчі в Україні

До 3000 гривень щомісяця: українцям в липні почнуть нараховувати гроші на карти – хто отримає

Хороших новин чекати не варто: експерти назвали три сценарії завершення війни в Україні

Показати ще
Мережу потішили такі світлини мера Львова Андрія Садового і вони прийнялися робити репости публікації та залишати під нею коментарі.

Фото: "То є Львів"