Під’їзд у будинку номер 10-12 по вулиці Вербицького, як і попередній, оздоблений дуже вишукано. Його стіни прикрашають обриси львівських кам’яниць, а сонце потрапляє до приміщення через кольорові вітражі у дверях. Тут є і головний атрибут міста – годинник на міській Ратуші.
Будинок по вулиці Винниченка, 3 був споруджений у 1898 році фірмою Зигмунта Кендзерського. На першому поверсі працює ресторан, а до квартир мешканців веде затишний і охайний під’їзд з ліпниною та кованими решітками на дверях.
Мобілізацію в Україні посилять: ТЦК змусять працювати ефективніше
Який стаж не зарахують до пенсії: роки роботи просто викинуть
Подачу газу тимчасово припинять: газовики попереджають українців про ремонтні роботи до кінця листопада
Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування
Колишній будинок банкіра Ландау по вулиці Дорошенка, 19 помітно виділяється розкішшю поміж інших на цій вулиці і його під’їзд облаштований відповідно. Це яскравий приклад використання необарокових форм в архітектурі кінця 1900-х рр.
У будинку по вулиці Дж. Дудаєва, 9 до війни містилося Польське політехнічне товариство й Інженерна палата Малопольщі, у 50-х роках минулого століття — гуртожиток Політехнічного інституту, зараз тут оселився банк. Оздобив вестибюль Едмунд Плішевський.
Охайний під’їзд по вулиці Дорошенка, 38 з ліпниною на стелі та «квітковою» плиткою на підлозі.
Будинок по вулиці Нечуя-Левицького, 15 було збудовано 1907 року, за проєктом Альфреда Захаревича для інженера Яна Лопушинського. Під’їзд пофарбований у ніжно-рожевий колір за сонячної погоди виглядає світлим і об’ємним.
За брамою будинку по вулиці Героїв Майдану, 6 ховається неймовірної краси вестибюль. Стіни розмальовані в стилі пізнього середньовіччя, а кольорова стеля нагадує готичну архітектуру та середньовічні храми.
У будинку по вулиці Ставропігійська, 9 до війни розташовувалась цукерня Курнаха, у 1950-60-х роках містилася база «Львівмебледеревпрому», зараз тут оселився ресторанчик і магазин спорттоварів.
Кам’яниця по вулиці Франка, 43 збудована у необароковому стилі за проєктом Якуба Соломона Кроха та Мавриция Зільберштайна.
Як повідомляв портал Знай.uа, львів'янам показали, як одягалися жінки у 50-их роках XX століття. На фото видно, як жінка одягнена в елегантне пальто зі стильним коміром.
Також Знай.uа писав, що львів'янам показали, як проводили весілля на Галичині більше як півстоліття тому.