Мер Львова Андрій Садовий розповів про те, коли саме буде включено опалення у Львові.

Таким чином, повідомляється, що зовсім скоро почнеться опалювальний сезон. Очільник міста Андрій Садовий під час ранкового ефіру на радіо розповів, що починаючи з п'ятниці, 16 жовтня, у Львові почнуть опалювати будинки.

Сьогодні, 15 жовтня він повинен підписати розпорядження, і вже зовсім скоро жителі міста зможуть комфортно перебувати в своїх приміщеннях.

опалення, скріншот з відео

Якщо говорити про комунальні заклади культури, освіти, то це включиться автоматично, без дискусій. Оскільки ми в школах будемо мати канікули, то там подача тепла буде здійснюватися в інші терміни.

Популярні новини зараз

Вже у лютому виплати пенсіонерам стануть більшими - додадуть 1038 грн

ТЦК розширили свободу дій: що зміниться для жителів селищ і сіл

Мобілізація по-новому: чому ухилянти більше не отримують повітки поштою

До платіжки додасться 450-1000 грн: за що доведеться доплачувати споживачам газу

Показати ще

Також, мер міста зазначив, що вони збиралися включити опалення трохи раніше, але, місцеві жителі були проти цього. Всі розуміють, що тоді доведеться платити за додатковий день.

А ось починаючи вже з завтрашнього дня в Україну прийде істотне похолодання, і тому є сенс подавати тепло.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, раніше Комунальні муки тривають: українців притиснули новими платіжками за газ і тепло

Як повідомляє портал «Знай.иа» Ціни на комуналку в Україні визначатимуть місцева влада: чим можуть здивувати платіжки

Також «Знай.иа " писав, що Хмельничанам сказали, коли включать опалення: перевірте батареї