У Львові жителі одного з будинків почали бити на сполох через те що стіни їхньої домівки вкрилися тріщинами.
Про це повідомляє інформацій портал Гал-нет.
Так, стало відомо, що у Львові будинок на вулиці Винниченка, 4 пішов тріщинами. Місцеві мешканці у цьому звинувачують підприємця, мовляв, як на першому поверсі будинку з'явилася перукарня, то стіни під'їзду пішли тріщинами.
Проте підприємець немає до цього жодного відношення, пояснила керівниця управління охорони історичного середовища Львівської міської ради Лілія Онищенко-Швець.
"Мешканці грішать на підприємця, який має бізнес на першому поверсі, але це не зовсім так. Будинок має свої роки, і тріщини, які там є, обстежувала районна адміністрація. Вони робили там першочергові аварійні роботи. Можливо вони ще просто не скінчилися, тому там виникло непорозуміння",- пояснила Лілія Онищенко - Швець.
Нагадаємо, що на київському вокзалі "втомлені" перила впали просто на рейки: "За крок від катастрофи"
Весна миру: коли стихнуть сирени і припиняться вибухи, астрологиня назвала дату завершення війни
Коли скінчиться пенсія по інвалідності: в Пенсійному фонді надали роз'яснення
НБУ готує нові правила використання готівки: що зміниться в гаманцях українців
Гребуть усіх, навіть з проблемами зі здоров'ям: ТЦК можуть мобілізувати "тимчасово непридатних" українців
Як повідомляв портал Знай.ua, в кілометрі від кабінету Віталія Кличка забудовник елітного ЖК блокує реконструкцію будівлі школи – дійшло до силового тиску
Також портал Знай.ua писав, що Садовий взявся за роздовбані дороги перед виборами