У Львівській області лікарі вимушені виживати за копійчані зарплати, до того ж їм дуже затримують "коронавірусні" виплати.
"Від початку пандемії ми отримали від різних організацій понад 70 млн. грн на медичні послуги. Так, це не "живі" гроші, а оплата послуг. Але ж влада дуже добре заощадила на цих витратах! І мені, даруйте, не вкладається в голові, коли я чую, що управлінці якогось апарату чи сільські голови отримують 50 – 80 – 100 – 200 тис. грн на місяць, а лікар вищої категорії у дитячій реанімації жевріє на 6,5 тис. грн. Чому навіть ті злиденні «коронавірусні» доплати деякі медики отримували із запізненням та після скандалів? Це влада називає справедливим розподілом бюджетних коштів?", - заявив Юрій Бунь - завідувач кафедри хірургічної стоматології Львівського медінституту, кандидат медичних наук, доцент, кандидат на посаду міського голови Львівської ОТГ, на засіданні "Як створення ОТГ і коронавірусний карантин вплинуть на формування бюджетів 2021" у Львівському пресклубі.
Він зазначив, що реформована система "Гроші йдуть за пацієнтом" почала давати збої: у бюджет не були закладені кошти на боротьбу з коронавірусом, до того ж щодня хворих стає все більше. Лікарям не вистачає рук, обладнання, препаратів і... зарплат. Бунь запропонував створити Інститут соціальної карти та замислитися про розвиток господарства і промисловості замість того, щоб чекати прибутків від туризму.
Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше
Нагадаємо, що львівські хірурги провели унікальну операцію дитині з патологією гортані
Гороскоп на 26 листопада: у вівторок Всесвіт на вашому боці
Мобілізацію в Україні посилять: ТЦК змусять працювати ефективніше
Всіх чоловіків змусять встановити "Резерв+": які зміни чекають мобілізацію
Подачу газу тимчасово припинять: газовики попереджають українців про ремонтні роботи до кінця листопада
Як повідомляв портал "Знай.uа", новонароджену принцесу розбив інсульт, мама ридає і молиться
Також, "Знай.uа" писав, що молоду дніпрянку з'їдає рак, сини благають про допомогу