У Львові через малу кількість громадського транспорту люди змушені годинами стояти у черзі, щоб дістатися у потрібне місце.
Про це повідомила львів'янка під ніком Мася Дворецька у фейсбук-спільноті "Варта-1".
Так, у Львові вже з 8:00 люди стоять у метрових чергах до громадського транспорту, щоб дістатися на роботу. Такі черги можуть доходити до 50 метрів, а то більше.
Через карантин у Львові зменшили кількість громадського транспорту, тому через це й утворюються такі черги. Особливо гострою залишається ситуація у віддалених куточках міста, там черги найбільші.
Щоб не запізнитися на роботу, не дочекавшись громадського транспорту, львів'яни змушені брати таксі та їхати до місця призначення. На цей момент не відомо, скільки ще триватиме така ситуація з громадським транспортом у Львові.
Ще довго доведеться терпіти: мольфарка назвала дату завершення війни в Україні
ТЦК можуть прийти до ухилянтів вночі: нові підходи до мобілізації
Нові правила карткових переказів з жовтня
За скромну надбавку доведеться поборотися: ПФУ поставив пенсіонерам умови
Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше
Нагадаємо, раніше У Львові водій тролейбуса з поліцейськими запустили лапи в гаманець пенсіонерці, закінчилося погано - "в кроці від інсульту"
Як повідомляє портал Знай.uа В Дніпрі маршрутки тріщать по швах від потоку пасажирів - в Філатова зважилися на несподіване ноу-хау
Знай.uа писав, що Битком набиті автобуси і ніякого "шахового порядку" - маршрутників спіймали на грубих порушеннях