Сьогодні, у вівторок, 26 травня близько 09:00 ранку розпочалась акція протесту в Яворівському районі Львівської області. Як повідомив очільник “Варта 1”, Ігор Зінкевич, люди перекрили дорогу.

“Наразі відбувається перекриття дороги в с.Підрясне. Люди протистують проти приєднання до Львова.” – написано у повідомленні.

протест, фото: "Варта1"

Протестувальники тримають плакати з вимогами “Громада зробила свій вибір”, “Ми маємо право вибору – ми за Брюховицьку ОТГ”.

”Відбувається мирний захід символічного об’єднання громад, які мають намір створити Брюховицьку ОТГ. Обрано місце де проходить межа Домажирської та Рясна-Руської сільських рад. Як символ прагнення об’єднати громади, які роз’єднують Львівською ОТГ та ОТГ Івано-Франкове. Місце проведення с. Підрясне. Люди в масках. Дистанція є”, - написав Ігор Зінкевич.

Зараз протестувальники чекають голову Львівської облдержадміністрації Максима Козицького, щоб озвучити йому свої вимоги.

протест, фото: "Варта1"

протест, фото: "Варта1"

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, раніше З димовими шашками та вибухами — центр Києва стоїть на вухах, перші подробиці

Як повідомляє портал «Знай.uа» У Харкові у водія швидкої відібрали кермо після протесту медиків - наважився розтулити рота

Також «Знай.uа» писав, що Активістка завадила 17-річній дівчинці зробити аборт, здавши її батькам - і отримала нагороду

Популярні новини зараз

Пенсії до 12 400 грн: кому ПФУ нарахує більше у вересні

З 1 вересня бронювання втратять працівники деяких підприємств

Надійшла достовірна інформація з перших вуст, не перекручена, – Олег Старіков про візит директора ЦРУ до москви

Росіяни готують наступ на дві області: у ГУР попередили про нову загрозу

Показати ще