У Львові у дитини невідомі викрали велосипед.

Про це написав львів'янин Олександр Пилипчук у фейсбук-спільноті "Варта -1".

Так, у Львові у дитини невідомі викрали велосипед марки ROMETJolene. Батько дівчинки просить всіх небайдужих допомогти у пошуках велосипеда малечі.

Як виглядає викрадений велосипед: рама, сідло та колеса білого кольору, на рамі та колесах рожево-сині смуги та надписи. Також на рамі красується чорними буквами назва бренду – ROMET. Також додатково на ровер встановили підніжку та ліхтарики. Спереду чорний ліхтарик, позаду під сідлом теж чорний з червоним проблиском.

Фото Олександр Пилипчук


Чоловік повідомив, що зловмисник діяв вночі, він просто проник на приватну територію та викрав велосипед. Львів'янин розповів, що с приводу цього вже написав заяву до поліції.

Фото Олександр Пилипчук


"Відео з камер спостереження маємо. Документи на велосипед та усі чеки зберегли, адже купували його в магазині Boomerang Boardshop. Якщо хтось побачить, чи має якусь інформацію, прошу повідомити. Буду вдячний!", - написав львів'янин Олександр Пилипчук.

Популярні новини зараз

Пенсії по-новому: уряд змінить формулу розрахунку виплат

Масштабне підвищення пенсій: чого чекати від індексації у 2026 році

Пенсіонерам нагадали про 90-денний ліміт: запізнилися – пенсію скоротять

Без “Петровичів” і “Іванівн”: українські школи переходять на нові правила спілкування

Показати ще

Скріншот

Нагадаємо, раніше у Тернополі чоловіка обікрали посеред дня.

Як повідомляв портал "Знай.uа", у Києві невідомі намагалися підірвати банкомат, але їх злякали перехожі.

Також Знай.uа" писав, що в Києві злочинець викрав велосипед і намагався здати його в ломбард.