На всій території України введено карантин. Через це в школах, ВНЗ та дитячих садочках призупинено навчальний процес з 12 березня по 3 квітня.
Також у цей період громадянам радить якомога менше контактувати з великим скупченням людей. На період карантину по всіх Україні скасовані масштабні заходи. Відомо, що частину популярних хостелів у Львові вже закрили.
Також львів'яни починають ділитися у соціальних мережах світлинами порожніх вулиць найтуристичнішого міста України у розпал дня. Відповідні фото оприлюднив 12 березня на своїй сторінці у ФБ львів’янин Володимир Телюк.
"Львів карантинний чудовий...", – зазначається у коментарі до фото.
Автор фото зазначив, що це фото було зроблено у центрі міста о 17.20. За його словами, зазвичай у цей час тут не проштовхнутися.
Жінкам доплатять 1000 гривень до пенсії
Покарання за банківські картки: українців востаннє попередили
Пенсії та соцдопомога: чи будуть перебої з виплатами через дефіцит бюджету
Нові правила оплати та передачі показників: "Нафтогаз" попередив споживачів
Обов'язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше
Нагадаємо, що канадський уряд виділить 1 млрд канадських доларів на боротьбу з коронавірусом в країні.
Як повідомляв портал Знай.uа, Том Хенкс з дружиною Ритою Вілсон заразилися коронавірусом.
Також портал Знай.uа писав, що Кріштіану Роналду ізолювали через коронавірус.