«Потрібно споживача мотивувати гривнею. Навіть якщо вам персонально тих кількадесят копійок за порожню пляшку в бюджеті не мають великого значення, то є групи населення, що на цьому могли би мати копійку «для підтримки штанів». І зараз скляні пляшки здають, але цей процес чорний. Його треба зробити прозорим і зрозумілим, підвести до спільного знаменника», – говорить Роман Матис.
Як виявилося, то зараз ведеться діалог із бізнесом про організацію процесів. Участь у ньомубудуть брати компанії з рітейлу, виробничі і ті, що займаються вивозом та утилізацією сміття.
«Коли вони прийдуть до спільного рішення, тоді ми підключемо до процесу місцеву владу. Вона просто змушена буде долучитись до процесу, підстав для відмови не буде, оскільки основна частина стейк-холдерів готова до роботи. На це потрібно пару місяців, тоді ми будемо готові вивести це в публічний простір», – сказав Роман Матис.
Він стверджує, то серед залучених представників бізнесу ніхто не сказав, що це нецікаво.
Долари можна продавати? Що буде з курсом в Україні після приходу Трампа
Надіються всі, але мало хто відчує: чого чекати від індексації пенсій у 2025 році
Підлітки понівечили жінку і скинули її зі скелі: найстаршого злочинця стратили за допомогою тортур
Перевірки від газовиків вийшли на новий рівень: українцям розповіли про документ, який треба підписати
Великої економічної вигоди для бізнесу, за словами Романа Матиса, не буде, тут радше ідеться про соціальний проєкт, а матеріальну вигоду, хоча тара, яку можна переробляти, і зменшує собівартість продукції.
Нагадаємо, раніше В країні заборонили використовувати пластик - з пакуночками й тарілочками попрощаються вже скоро
Як повідомляє портал «Знай.uа»
Також «Знай.uа " писав, що Озеленення України за 24 години: Асоціація платників податків долучилась до масштабної акції