На Закарпатті сталася страшна НП, невідомі напали на Артура Пашкуляка, якого пов'язують з екс-нардепом Михайлом Ланьо.
Про це повідомив на своєму Телеграм-каналі закарпатський журналіст Віталій Глагола.
У Мукачеві, в п'ятницю, 7 лютого близько 10-ї ранку на вулиці Сеченова відбулася стрілянина. Повідомляється, що невідомі напали на Артура Пашкуляка, якого пов'язують з екс-нардепом Михайлом Ланьо.
У результаті стрілянини поранено Артура Пашкуляка і його охоронця. Пізніше в мережі з'явилось відео обстрілу автомобіля в Мукачево. Відео з камер відеоспостереження оприлюднили місцеві ЗМІ.
Мобілізація пенсіонерів: до війська хочуть залучати чоловіків віком від 60 років
Не чекайте запрошення: українцям можуть суттєво підвищити пенсію – що потрібно встигнути
Моментально та без попередження: що загрожує абонентам Vodafone
Всі посилки блокуватимуть: Нова пошта вводить жорсткі обмеження з червня
На опублікованих кадрах видно, що чоловік ховався за бетонною огорожею, а потім відкрив стрілянину з автомата.
На місці події працюють оперативники. Правоохоронці з'ясовують всі причини події. Ведеться слідство.
Нагадаємо, що у Деснянському районі Києва на вулиці Оноре де Бальзака, стався конфлікт зі стріляниною.
Як повідомляв портал "Знай.uа" , у світовому суді російського Новокузнецька місцевий житель влаштував стрілянину через несправедливого, на його думку, рішення.
Також "Знай.uа" писав, що в Далласі (США) під час шкільного матчу між командами "Саут-Оук-Кліфф" і "Кімбол" сталася стрілянина.