Львівські активісти змусили водія маршрутки вибачитися перед волонтеркою. Водій проігнорував зауваження вимкнути російську музику і ображав жінку.

Про це повідомляє інформаційний портал "Четверта студія".

У Львові активісти записали на відео вибачення водія маршрутки, який проігнорував зауваження вимкнути російську музику і ображав львівську волонтерку. 

Таке відео активісти записали після того, як волонтерка Світлана Сидоренко описала на своїй сторінці ситуацію, в якій водій маршрутки №140 проігнорував її зауваження вимкнути російську музику і, крім цього, образив її.


Світлана Сидоренко розповіла, як водій автобуса №140 Городок-Львів ображав її. 

"Чую по радіо якась передача. Не слухаю, але дуже вже голосно. Тому й чути. Потім клац і “…. вадітєль, нажмі на тормоза… “. Я промовчала, подумала, що то якась реклама. І так одна пісня, друга. Я кажу водію, що це громадський транспорт і якщо водій любить слухати російську пісню/попсу, то більше пасує слухати вдома", - написала волонтерка. 

Світлана Сидоренко


“А ти мені будеш вказувати що маю слухати?! Закрийся і сиди там! Що хочу то й включаю!”– розізлився водій.

“Наші брати і сестри вмирають за нашу мову і землю, а ви підтримуєте агресора. А якщо не вірите, то ще можете спробувати поїхати і самому побачити” – каже волонтерка водію.

Водій маршрутки


“Закрий свою морду! Чуєш, закрий морду! Я вже своє віддав! Буде мені тут казати що маю слухати”, – відповів водій волонтерці, коли вона виходила з маршрутки.

Нагадаємо, під Львовом маршрутник і пасажир влаштували дике махалово, причина вас розсмішить.

Як повідомляв портал Знай.uа , у Києві відклали запуск є-квитка на громадський транспорт.

Також портал Знай.uа писав, що київське метро знову повернеться до жетонами: що сталося з картками.