Львів'янам, які спокусились теплою погодою та виїхали на природу, варто проявляти особливу обережність та оглядати себе та свій одяг після прогулянок. Адже через підвищення температури у області активізувались кліщі, які є перенощиками хвороби Лайма.

Про це розповіла завідувачка відділу особливо небезпечних інфекцій Львівського обласного лабораторного центру МОЗ України Ірина Куліш.

Жінка говорить, що останніми днями у більшості кліщів, які львів'яни принесли на експертизу до львівського обласного лабораторного центру, виявлено інфікацію бореліями.

Популярні новини зараз

Пенсіонерам виплатять майже 3,5 тисячі допомоги: хто та як може отримати

Пенсія на картку більше не прийде: кого терміново чекають в ПФУ

Хоч бери та влазь у кредити: комунальники готують санкції, які охоплять усіх боржників

Передав показники раніше - заплатив більше: як поради "Нафтогазу" обертаються більшими сумами у квитанціях

Показати ще

Особливо небезпечними районами Львівщини є Яворівський, Пустомитівський, Сокальський і Жовківський райони, а також курортний Моршин.

За вересень на хворобу Лайма на Львівщині захворіли 26 осіб, серед яких двоє неповнолітніх. А, згідно статистичних даних за 9 місяців 2019 року, цією хворобою інфікувалися 175 жителів області.

Варто зазначити, що головними проблемами при захворювання на хворобу Лайма є ураження серця, суглобів, нервової системи і шкірних покровів. Ймовірність захворіти підвищується до 100%, якщо кліщ перебував на тілі більше трьох діб.

Нагадаємо, що у Дніпрі в одній з місцевих шкіл зафіксували спалах гепатиту А.

Як повідомляв портал Знай.ua, досвідчені грибники не втрачають шансу запастися грибами на зиму навіть у жовтні, коли сезон зазвичай завершується.

Також Знай.ua писав про те, що німецькі кардіологи із фонду серця назвали три попереджувальні сигнали вірогідного серцевого нападу.