Чудові новини!
Тепер Знай.ua став ще ближче і доступніше. Швидше завантажуй додатки для Android або IOS і залишайся в курсі останніх подій. Усе це у неповторній подачі журналістів нашого порталу!
У Львові є творча сім'я, яка сповідує середньовічний спосіб життя. Насправді, неординарні львів'яни не нехтують благами цивілізації, але майже щодня Ярема, Марія та три їхніх донечки проводять час у наметах, готують архаїчні страви та займаються відтворенням старовинних речей домашнього вжитку.
П`ятнадцять років поспіль голова сім`ї – Ярема, займається історичною реконструкцією. Відтворює одяг, зброю, кухню, помешкання та інші речі, якими користувалися українці. Дружина підтримує чоловіка у всьому.
Ціни впали, а якість – ще нижче: на українських ринках збувають зіпсовану картоплю
Синоптики зробили прогноз погоди на кінець тижня – не для людей зі слабкими нервами
В Україні оновили важливий перелік для ВПО: від цього залежать виплати
Приватбанк масово закриває доступ до рахунків - що вимагає
Марія, дружина Яреми, займається організацією фестивалів та інших заходів, покликаних охороняти культурну спадщину. До свого "затяжного" декрету жінка працювала викладачем у Львівській академії мистецтв. Зараз у подружжя підростають три донечки: 5-річну Ярину, 2-річну Юнону та річну Маланку.
"Наша діяльність – не костюмований театр і не втеча від сучасного світу. Це – доповнення реальності досвідом минулого", – наголосила Марія.
Профільна освіта її чоловіка - менеджер з туризму. Реконструктор впевнений, що ця спеціальність допомагає йому у справі, якою займається. Ярема – сучасний лицар. Бере участь у боях й, за прикладом пращурів, займається столярним ремеслом. Окрім цього, він – голова Клубу військово-історичної реконструкції "Чорна Галич".
Марія сама шиє одяг, у ескізах опирається на старовинні ікони та гравюри. Ярема також полюбляє відтворювати середньовічне вбрання, спорядження та обладунки. В арсеналі Яреми – середньовічні військові обладунки, які використовували у нашому регіоні. До комплекту спорядження входять шолом бацинет з забралом калабізеру, рукавиці, латні руки, плечі, кольчуга й гамбізон, який вдягали під обладунки.
Таким чином, відтворюючи спосіб життя своїх пращурів, незвичайна й талановита родина є хранителями української культурної спадщини.
Як повідомляв портал Знай.ua, Анамський австралопітек вважається найдавнішим предком людини
Також Знай.ua писав про те, що паранормальне явище в музеї Англії