Чудові новини!
Тепер Знай.ua став ще ближче і доступніше. Швидше завантажуй додатки для Android або IOS і залишайся в курсі останніх подій. Усе це у неповторній подачі журналістів нашого порталу!
У Львові співробітники поліції врятували жінку від смерті.
Вчора, 22 серпня, посер міста Львова перехожі знайшли на дорозі жінку, яка була вся в крові. Небайдужі львів'яни негайно зателефонували в поліцію за номером 102.
Прибувши на місце виклику, правоохоронці виявили закривавлену жінку. Ймовірно, йшлося про черепно-мозкову травму. Вони негайно повідомили про випадок лікарів швидкої та взялися рятувати травмовану жінку, надаючи їй домедичну допомогу.
Гороскоп на сьогодні 7 жовтня: відповідальність близнюків, переговори дів та успіх козерогів
Радіти чи плакати: як зміняться пенсії у 2026 році
Небезпечний чай на полицях магазинів: як вибрати якісний напій
Готують потужний обстріл: експерт спрогнозував дату наступної масованої атаки
Спільними діями співробітників правоохоронних органів і медиків, а також небайдужістю перехожих життя жінки було врятованим.
Випадок стався на вулиці Івана Франка. Очевидці повідомили, що жінка невдало травмувалася внаслідок падіння. Її було доправлено в місцеву лікарню для надання повної кваліфікованої медичної допомоги.
Нагадаємо, що вчора ввечері на харківському проспекті Гагаріна сталась ДТП, яка забрала людське життя
Як повідомляв портал Знай.ua, у Запоріжжі жінка холоднокровно зарізала молодого співмешканця з одного удару.
Також Знай.ua писав про те, що у Львові затримали водія, який вже півроку кермував без докуметів