Невідомий чоловік намагався задушити дівчину серед міста. Напад стався у ніч проти 18 липня, коли дівчина поверталася з роботи додому.

Про це повідомила Олена Собко у спільноті "Варта 1": "Орієнтовно о 23.35 в районі вул. Левандівської (міст) невідомий чоловік намагався задушити дівчину 19 років, що поверталася з роботи, шнуром від зарядки мобільного телефону".

Собко звертається з проханням до водіїв, що у той час перебували у вищезгаданому місці переглянути відео з відеореєстраторів.

"Шукаємо високого чоловіка (десь 185-190), худорлявий, світле волосся в червоній футболці і сірих спортивних шортах", – написала Собко і додала, що заява до поліції вже написана.

Популярні новини зараз

Куб газу здорожчав майже на 5 грн: українців шокували новою ціною

Гребуть усіх, навіть з проблемами зі здоров'ям: ТЦК можуть мобілізувати "тимчасово непридатних" українців

Пенсіонерам удвічі підвищили вікову доплату: хто отримає більше грошей

Пенсіонерам виплатять надбавки понад 600 гривень у липні: хто та як може отримати

Показати ще

Нагадаємо, що у Франківський відді поліції, надійшло повідомлення про кражу коліс з автомобіля.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", у п'ятницю, 19 липня, в Києві натовп хуліганів увірвалася до будівлі "Національної лотереї" на вулиці Якуба Коласа, 23.

Також портал "Знай.ua" писав, що Дебоширам, які нанесли значні тілесні ушкодження 15-річному юнаку загрожує до 15 років за ґратами.